O nás

 • Realitní kancelář ROŽNOV pod RADHOŠTĚM 

  Realitní kancelář HP 2002 Real s.r.o. vznikla v roce 2002 sdružením dvou fyzickým osob a od roku 2008 vystupuje jako obchodní společnost. Její intenzivní realitní činnost zejména ve městě Rožnov pod Radhoštěm a blízkém okolí, ale také v celém valašském regionu a okolních oblastech Moravy jí staví do popředí zájmu ze stran klientů vyhledávajících kvalitní a široké realitní služby.

  .: Hledáte nemovitost? Hledáte pomoc? Odborný a profesionální přístup? Zajímají Vás reality? :.

  .: Hledáte podnájem, zajímá Vás Valašská dřevěnice nebo byt pod Javorníkem? :.

  .: Líbí se Vám Rožnov p. R. a Vašim snem je chata s nádherným výhledem?:.

  .: Hledáte kancelář s výhledem na Radhošť? :.

  To vše a další Vám díky široké nabídce a nejrychlejšímu přístupu můžeme nabídnout !!!

  Od začátku své působnosti soustřeďuje realitní kancelář, jejíž kancelář je přímo v malebném městě Rožnov pod Radhoštěm svou energii do komplexních služeb. RK HP 2002 Real, s.r.o. se tak stala synonymem pro opravdový přístup ke klientům, jistotu, osobní a individuální přístup, zcela korektní jednání, flexibilitu a úspěch.

  Ve chvíli, kdy zazní jméno Radegast, představí si člověk věhlasný lahodný mok nebo bájného boha Radegasta, dále třeba horu Radhošť, krásné Valašsko, okolí krásných měst jako je Frenštát pod Radhoštěm, Valašské Meziříčí, Čeladná, Trojanovice, Nový Jičín, zkrátka všechny ty moravské krásy, nad kterými socha Radegast ční.

  Stejně jako Radegast, který má přehled nad krásou našich valašských hor a měst, stejně tak je cílem realitní kanceláře HP 2002 Real, s.r.o. mít přehled nad trhem s nemovitostmi, znát reality na Valašsku, odborně se zajímat o realitní činnost v blízkém i dalekém okolí – to vše pro spokojenost zákazníka, to vše pro informovanost zákazníka a pro jistotu plynoucí z nejširší nabídky na Valašsku.

  Realitní kancelář HP 2002 Real, s.r.o. a její činnost míří ke spokojenosti zákazníka, který ví, že při vyslovení slovních spojení reality Rožnov, reality Valašsko, kvalitní služby, zní pouze jedno jméno – RK HP 2002 Real, s.r.o.

  To vše díky lidskému přístupu, odbornosti a kvalitní odvedené práci.

   

  Realitní kancelář nabízí :

  .: zprostředkování prodeje, koupě i pronájmu nemovitostí

  .: kompletní právní servis, včetně právní a odborné pomoci, poradenské činnosti

  .: přímý odkup nemovitosti

  .: kompletní řešení exekucí, pomoc při oddlužení, insolvenci

  .: úvěry na bydlení, pojištění nemovitostí

  .: znalecké posudky

  .: daňové přiznání, poradenství v oblasti daňové problematiky v souvislosti s nemovitostma

  .: právní a odborná pomoc při soukromém prodeji nemovitosti

  .: a další ...